Media Machina - dlaczego my?

Manifest:

Jesteśmy małym butikiem kreatywnym, pasjonatami technologii. Pracowaliśmy zarówno w topowych agencjach reklamowych, biznesie, jak i sektorze NGO. Mamy kilka lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, od małych do wielomilionowych, budowaniu strategii marek i komunikacji, projektowaniu i wdrażaniu narzędzi internetowych, wspieraniu start-upów i NGO. Na bazie wieloletnich doświadczeń tworzymy MediaMachina.

Najważniejsze - wiemy że projekt, z którym przychodzisz jest ważny. Dlatego oferujemy naszą wiedzę i wsparcie na każdym jego etapie. Dostarczymy Ci dedykowane narzędzia, ale również niezbędne szkolenia, hosting, statystyki, obsługę i wsparcie w kolejnych miesiącach.

Chcemy, żeby współpraca była pozytywnym doświadczeniem dla obu stron. Aby było to możliwe wspólnie ustalimy jak będziemy pracowali. Wyjaśnimy Ci w detalach każdy krok procesu, ale nie zamęczymy techno-detalami. W przypadku pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji - bezboleśnie przeprowadzimy Cię przez meandry nadużywanych skrótów i niezrozumiałych pojęć. Otrzymasz od nas gotowe, kompleksowe rozwiązanie, które będzie skutecznie wspierało Twoją działalność. Będziemy szanowali Twój czas, i nie mamy aspiracji, aby sięgać do najgłębszych poziomów Twojego portfela.

podpisano:

MediaMachina

Nasze rozwiązania są:

Szybkie 

⟶ Tak, mierzymy to dostępnymi narzędziami i optymalizujemy. Używamy GtMetrix, GooglePageSpeed Insights, Pingdom.

Skuteczne 

⟶ Cel biznesowy lub komunikacyjny jest najważniejszy. Chetnie dzielimy się doświadczeniem z zakresu e-commerce, digital strategy czy mediów.

Unikalne 

⟶ Nie używamy gotowych rozwiązań graficznych, szablonów. Każdy projekt jest tworzony indywidualnie we współpracy z zamawiającym.

Efektywne kosztowo

⟶ Ograniczamy koszty stałe pracując zdalnie. Dzięki temu możemy poświęcić więcej czasu na faktyczną pracę nad Twoim projektem.

Nowoczesne 

⟶ Zgodne z politykami i standardami Google, RODO, zoptymalizowane pod działania SEO.

Dostępne 

⟶ Dbamy o odpowiedni poziom dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z politykami WCAG. Przyotowujemy raporty i audyty w celu dostosowania stron do Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Wdrażamy strony i portale zgodne z wymaganiami ustawodawstwa.