Media Machina - dlaczego my?

Manifest:

Działaj skutecznie w Internecie! Przeanalizujemy wymagania Twojej firmy lub organizacji, określimy najlepszy plan działania i wdrożymy skuteczne narzędzia.
Jesteśmy małym butikiem kreatywnym, pasjonatami technologii. Pracowaliśmy zarówno w topowych agencjach reklamowych, biznesie, jak i sektorze NGO. Mamy kilka lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, od małych do wielomilionowych, budowaniu strategii marek i komunikacji, projektowaniu i wdrażaniu narzędzi internetowych, wspieraniu start-upów i NGO. Na bazie wieloletnich doświadczeń tworzymy MediaMachina.
Najważniejsze - wiemy że projekt, z którym przychodzisz jest ważny. Dlatego oferujemy naszą wiedzę i wsparcie na każdym jego etapie. Dostarczymy Ci dedykowane narzędzie, ale również niezbędne szkolenia, hosting, statystyki, obsługę i wsparcie w kolejnych miesiącach.
Chcemy, żeby współpraca była pozytywnym doświadczeniem dla obu stron. Wspólnie ustalimy jak będziemy pracowali i jakie będzie Twoje zaangażowanie. Wyjaśnimy Ci w detalach każdy krok procesu, ale nie zamęczymy techno-detalami. W przypadku pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji - bezboleśnie przeprowadzimy Cię przez meandry nadużywanych skrótów i niezrozumiałych pojęć. Otrzymasz od nas gotowe, kompleksowe rozwiązanie, które będzie skutecznie wspierało Twoją działalność. Będziemy szanowali Twój czas, i nie mamy aspiracji, aby sięgać do najgłębszych poziomów Twojego portfela.
podpisano:

MediaMachina

Tworzymy strony dla biznesu i start-upów, oraz narzędzia dla NGO i instytucji.

Szybkie Tak, mierzymy to dostępnymi narzędziami, i optymalizujemy.


Media Machina - szybkie strony
Skuteczne Cel biznesowy lub komunikacyjny jest najważniejszy. Media Machina - skuteczne strony
Unikalne Nie używamy gotowych rozwiązań graficznych.

Media Machina - unikalne strony
Tanie Ograniczamy koszty stałe pracując zdalnie. Optymalizujemy koszt, a nie jakość wykonania. Media Machina - tanie strony
Nowoczesne Zgodne z politykami Google, RODO, zoptymalizowane pod działania SEO. Media Machina - nowoczesne strony
Dostępne Dbamy o odpowiedni poziom dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z politykami WCAG. Media Machina - dostępne strony

Jak pracujemy

Stawiamy na otwartą komunikację i jasne zasady współpracy.
  • Świadoma analiza zapytania ofertowego - podejmujemy tylko zlecenia, które jesteśmy w stanie zrealizować. Tak - to znaczy że możemy zasugerować skorzystanie z usług konkurencji, jeśli projekt wymaga użycia technologii, w których nie jesteśmy mistrzami, albo gdy nie będziemy w stanie zrealizować go w zakładanym czasie i budżecie.
  • Świadoma metodyka procesu - analiza-> warsztaty-> strategia-> makieta-> projekt graficzny-> wdrożenie-> obsługa i wsparcie-> promocja (każdy projekt jest inny - więc niepotrzebne skreślić).
  • Jakość - naprawdę o nią dbamy, jesteśmy na bieżąco z technologią i stale podnosimy swoje kompetencje by dostarczać Ci najlepszych rozwiązań.
  • Wysoka jakość obsługi - kontaktuj się z nami jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość albo zapytania! Tak - na każdym etapie projektu.
  • Proces zdalny - nie mamy biura w centrum Warszawy, służbowych aut, ekspresu do kawy, ani innych niepotrzebnych generatorów kosztów, które w ostatecznym rozrachunku zwiększały by niepotrzebnie koszty Twojego projektu.
  • Rzetelność biznesowa - szanujemy terminy i ustalenia dotyczące zasad współpracy.
  • Zarządzamy zmianą - każdy projekt może się zmienić w trakcie, jeśli tak będzie - wspólnie przeanalizujemy jego dalsze etapy.

Kontakt

Porzebujesz wyceny? Chcesz skonsultować projekt albo podpytać nas o możliwości wykonania?

Napisz do nas: kontakt@mediamachina.net

Postaramy się odpowiedzieć Ci jak najszybciej.

© MediaMachina
Korzystając z tej strony zgdzasz się z naszą polityką prywatności.