Przejdź do treści serwisu

Media Machina - dlaczego my?


Dowiedz się dlaczego warto z nami współpracować!

Manifest:

Jesteśmy małym butikiem kreatywnym, pasjonatami technologii. Pracowaliśmy zarówno w topowych agencjach reklamowych, biznesie, jak i sektorze NGO. Mamy kilka lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, od małych do wielomilionowych, budowaniu strategii marek i komunikacji, projektowaniu i wdrażaniu narzędzi internetowych, wspieraniu start-upów i NGO. Na bazie wieloletnich doświadczeń tworzymy MediaMachina.

Najważniejsze - wiemy że projekt, z którym przychodzisz jest ważny. Dlatego oferujemy naszą wiedzę i wsparcie na każdym jego etapie. Dostarczymy Ci dedykowane narzędzia, ale również niezbędne szkolenia, hosting, statystyki, obsługę i wsparcie w kolejnych miesiącach.

Chcemy, żeby współpraca była pozytywnym doświadczeniem dla obu stron. Aby było to możliwe wspólnie ustalimy jak będziemy pracowali. Wyjaśnimy Ci w detalach każdy krok procesu, ale nie zamęczymy techno-detalami. W przypadku pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji - bezboleśnie przeprowadzimy Cię przez meandry nadużywanych skrótów i niezrozumiałych pojęć. Otrzymasz od nas gotowe, kompleksowe rozwiązanie, które będzie skutecznie wspierało Twoją działalność. Będziemy szanowali Twój czas, i nie mamy aspiracji, aby sięgać do najgłębszych poziomów Twojego portfela.

podpisano:

MediaMachina

Tworzymy strony dla biznesu i start-upów, oraz narzędzia dla NGO i instytucji.

Szybkie » Tak, mierzymy to dostępnymi narzędziami, i optymalizujemy.

Skuteczne » Cel biznesowy lub komunikacyjny jest najważniejszy.

Unikalne » Nie używamy gotowych rozwiązań graficznych.

Tanie » Ograniczamy koszty stałe pracując zdalnie. Optymalizujemy koszt, a nie jakość wykonania.

Nowoczesne » Zgodne z politykami Google, RODO, zoptymalizowane pod działania SEO.

Dostępne » Dbamy o odpowiedni poziom dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z politykami WCAG.

Jak pracujemy?

Stawiamy na otwartą komunikację i jasne zasady współpracy.


Krytyczna analiza projektu » podejmujemy tylko zlecenia, które jesteśmy w stanie zrealizować. Tak - to znaczy że możemy zasugerować skorzystanie z usług konkurencji, jeśli projekt wymaga użycia technologii, w których nie jesteśmy mistrzami, albo gdy nie będziemy w stanie zrealizować go w zakładanym czasie i budżecie.

Świadoma metodyka procesu » analiza-> warsztaty-> strategia-> makieta-> projekt graficzny-> wdrożenie-> obsługa i wsparcie-> promocja (każdy projekt jest inny - więc niepotrzebne skreślić).

Jakość » naprawdę o nią dbamy, jesteśmy na bieżąco z technologią i stale podnosimy swoje kompetencje by dostarczać Ci najlepszych rozwiązań.

Wysoka jakość obsługi » kontaktuj się z nami jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość albo zapytania! Tak - na każdym etapie projektu.

Proces zdalny » nie mamy biura w centrum Warszawy, służbowych aut, ekspresu do kawy, ani innych niepotrzebnych generatorów kosztów, które w ostatecznym rozrachunku zwiększały by niepotrzebnie koszty Twojego projektu.

Rzetelność biznesowa » szanujemy terminy i ustalenia dotyczące zasad współpracy.

Zarządzamy zmianą » każdy projekt może się zmienić w trakcie, jeśli tak będzie - wspólnie przeanalizujemy jego dalsze etapy.