Przejdź do treści serwisu

Nasze realizacje!

Poniżej krótka charakterystyka wybranych projektów z ostatnich lat działalności.Kompleksowe wsparcie komunikacji i sprzedaży w kanałach online.

Długofalowo wspieramy firmy w działaniu na rynku, generowaniu dodatkowych przychodów, skutecznej komunikacji z klientami oraz atrakcyjnej i skutecznej prezentowacji oferty.

Mat Poż - wsparcie działań digitalowych

Mat Poż - wsparcie działań digitalowych

Mat Poż to polski lider dystrybucji sprzętu pożarniczego i BHP.

Współpraca obejmuje wsparcie wszystkich działań digitalowych firmy - początkowo zakładała ujednolicenie wyglądu wszystkich stron oraz przygotowanie kolejnych witryn. W kolejnych etapach zajęliśmy się optymalizacją działania sklepów internetowych, wzbogacaniu ich o nowe funkcjonalności wymagane oraz doradztem w zakresie skutecznej sprzedaży.

W 2019 roku wdrożyliśmy system Chart - zaawansowany CRM, którego podstawową funkcją jest zarządzanie klientami, i aktywizacja sprzedaży z pomocą narzędzi, które na potrzeby sieci sprzedaży wizualizują bazę klentów na interaktywnych mapach.

Obsługiwane strony: mat-poz.pl, sklepbhp.mat-poz.pl, serwisstrazacki.eu
Usługi: #kompleksowe wsparcie, #projektowanie graficzne, #e-commerce, #rozbudowa funkcjonalności sklepu, #CRM, #wdrożenie www
Technologie:
Tatara.com.pl - strona www kancelarii

Tatara.com.pl - strona www kancelarii

Dla "Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy" przygotowaliśmy kolejną już odsłonę strony www.

Projekt obejmował przygotowanie nowej szaty graficznej - skupionej na prezentacji rosnącego zespołu, kompetencji i oferty Kancelarii, migrację treści portalu do wybranej przez klienta platformy technologicznej, oraz optymalizację witryny z myślą o przyszłych działaniach SEO.

Obsługiwane strony: tatara.com.pl
Usługi: #kompleksowe wsparcie, #projektowanie graficzne, #wdrożenie www
Technologie:
CoolTour Company - www w turystyce

CoolTour Company - www w turystyce

CoolTour Company to lider krakowskiego rynku branży turystycznej.

Nasze działania obejmują tworzenie stron www, ich bieżąca obsługę oraz doraźne wsparcie działań reklamowych. W ciągu ponad 10 lat stałej współpracy wspieraliśmy firmę w każdej nowej inicjatywie biznesowej. Łącznie wykonanych zostało ponad 10 różnych stron, blogów wspierających działania lub stron docelowych kampanii.

Aktualnie obsługiwane strony: www.cooltourcompany.com, mustvisit.pl
Usługi: #kompleksowe wsparcie, #projektowanie graficzne, #e-commerce, #wdrożenie www
Technologie:
Start-upy.

Dla każdej młodej firmy - zarówno na etapie budowania koncepcji, jak i startu - jest szczególnie istotne aby poprawnie przeanalizować i wdrożyć kanały komunikacji i sprzedaży. Wspieramy początkujące biznesy. Chętnie dzielimy się wiedzą i chcemy być częścią sukcesu.

RobimyZielone - skuteczne portfolio online

RobimyZielone - skuteczne portfolio online

Zadaniem było opracowanie zaczepnej i zapamiętywalnej marki dla firmy zajmującej się projektowanim ogrodów i terenów zielonych. W kolejnym etapie przygotowaliśmy atrakcjną szatę graficzną portfolio i zajęliśmy się jego wdrożeniem.

Obsługiwane strony: robimyzielone.pl
Usługi: #kompleksowe wsparcie, #projektowanie graficzne, #braning, #wdrożenie www
Technologie:
DalejMama.pl - migracja i redesign

DalejMama.pl - migracja i redesign

W ofercie DalejMama znajdują się warsztaty rozwoju osobistego, kursy z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, zajęcia jogi, medytacje i zajęcia rozwojowe dla dzieci.

Naszym zadaniem było przeniesienie strony z poprzedniego, niewydajnego środowiska, jej redesign i optymalizacja, następnie zaproponowanie nowych narzędzi komunikacji - kalendarium wydarzeń, silnika do rezerwacji.

Obsługiwane strony: dalejmama.pl
Usługi: #kompleksowe wsparcie, #projektowanie graficzne, #wdrożenie www
Technologie:
ErMedica.com - promocje i oferty online salonu koemetycznego

ErMedica.com - promocje i oferty online salonu koemetycznego

Wsparliśmy nowo powstający kanał komunikacji salonu kosmetycznego - online. Oprócz dedykowanej szaty graficznei, przygotowaliśmy narzędzia ułatwiające zarządzanie często zmieniającymi się cennikami oraz promocjami.

Obsługiwane strony: ErMedica.com
Usługi: #kompleksowe wsparcie, #projektowanie graficzne, #wdrożenie www
Technologie:
MidoriGreen.eu - e-commerce

MidoriGreen.eu - e-commerce

MidoriGreen to niewielki niezależny sklep z japońską zieloną herbatą. Projekt obejmował stworzenie marki - od koncepcji nazwy, znaku firmowego do przygotowania podstawowych materiałów drukowanych. W kolejnych krokach wykonaliśmy wdrożenie sklepu internetowego z dedykowaną szatą graficzną, analizę kanałów komunikacji w mediach digitalowych, wsparcie działań marketingowych - social media, mailingi, Adwords, analiza ruchu.

Obsługiwane strony: midorigreen.eu
Usługi: #kompleksowe wsparcie, #projektowanie graficzne, #e-commerce, #rozbudowa funkcjonalności sklepu, #wdrożenie www
Technologie:
Strony www dla NGO i narzędzia dla instytucji.

Tworzymy strony dla biznesu i start-upów, oraz narzędzia dla NGO i instytucji. Szczególnie chętnie angażujemy się w projekty dotyczące kultury i działań społecznych.

GdzieRodzić.info - redesign i przebudowa portalu

GdzieRodzić.info - redesign i przebudowa portalu

Dla Fundacji Rodzić po Ludzku zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy portal. Największy nacisk został położony na prezenację danych i rankingów szpitalnych oddziałów położniczych, oraz przygotowanie narzędzi wspierających działania projektowe i fundraisingowe Fundacji.

Nowy portal został zaprojektowany z myślą o użytkownikach małych ekranów - urządzeń mobilnych, z których korzysta większość czytelniczek. Rezultat to przejrzysta i czysta forma, hamburgerowe, zawsze widoczne menu oraz intuicyjna obsługa przygotowanych narzędzi. Nie zapomnieliśmy o kobiecym charakterze projektu - szata graficzna odzwierciedla przyzwyczajenia estetyczne użytkowniczek, a także odpowiada stylowi materiałów, którymi posługuje się Fundacja.

Głównym narzędziem jest porównywarka oddziałów położniczych polskich szpitali. Przygotowaliśmy integrację danych z kilku zewętrznych baz i systemów, łącznie z systemem ankietowym zawierającym olbrzymią ilość danych pochodzących z ponad 50 000 ankiet wypełnionych przez kobiety. Oprogramowaliśmy działające w tle narzędzia do automatyzacji przeliczania wszystkich współczynników opisujących parametry szpitali, oraz ich wizualizacje na wykresach. Wdrożyliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę szpitali, oraz ich wizualizację na mapach.

Dla położnych i szkół rodzenia przygotowaliśmy sekcję umożliwiającą rejestrację i prezentację własnej oferty.

Oprogramowaliśmy również szereg narzędzi które do tej pory istniały jedynie w wersjach papierowych - formularze zgłaszania skargi na szpital, plan porodu, torbę do porodu.

Wdrożyliśmy wewnętrzny system reklamowy wspierający działania fundraisingowe, jak również integrację formularza przekazywania darowizn na rzecz Fundacji z systemami płatności.

Kluczowym elementem portalu jest również baza wiedzy - już teraz odwiedzana przez dziesiątki tysięcy użytkowników.

Ostatnim elementem projektu - nie mniej ważnym, były szkolenia których uczestniczyły osoby z ramienia Fundacji, które na codzień zajmują się obsługą treści portalu.

Z racji sali projektu współpraca obejmuje również nadzór, aktualizacje portalu oraz bieżącą optymalizację. W przyszłości planowana jest rozbudowa portalu o nowe funkcjonalności.

Obsługiwane strony: gdzierodzic.info
Usługi: #kompleksowe wsparcie, #projektowanie graficzne, #e-commerce, #wdrożenie www
Technologie:
Stowarzyszenie

Stowarzyszenie "Instytut Niezależnego Życia" - strona z bazą danych

Instytut powstał, aby wspierać osoby z niepełnosprawnościami, które chcą uczestniczyć w życiu społecznym na równi z innymi ludźmi. Instytut prowadzi działania rzecznicze - mające na celu budowanie nowoczesnych polityk publicznych na rzecz osób z niepełnosprawnościami, rozwija zaplecze intelektualne dla wspierania niezależnego życia osób z niepełnosprawnościami.

Dla Instytutu stworzyliśmy stronę wraz z bazą danych pozwalającą na gromadzenie, agregowanie i udostępnianie materiałów związanych z niezależnym życiem osób z niepełnosprawnościami.

Obsługiwane strony: niezaleznezycie.pl
Usługi: #projektowanie graficzne, #wdrożenie www
Technologie:
Kalika Secondary School, Nepal

Kalika Secondary School, Nepal

Kalika Secondary School to instytucja o szczególnie trudnej sytuacji materialnej. Przygotowaliśmy internetową wizytówkę szkoły, która prezentuje jej specyfikę, komunikuje bieżące wydarzenia, i docelowo ma pomc w działaniach fundraisingwych.

Obsługiwane strony: kalikaschool.org
Usługi: #projektowanie graficzne, #wdrożenie www
Technologie:
Ars Legis- portal organizacji pozarządowej

Ars Legis - portal organizacji pozarządowej

Stowarzyszenie Ars Legis - jest organizacją pożytku publicznego, założoną w 2005 r. przez przedstawicieli zawodów prawniczych. Najważniejsze cele Stowarzyszania to szerzenie kultury prawa, integracja środowiska prawników, udzielanie bezinteresownej pomocy osobom potrzebującym oraz formowanie młodych adeptów prawa.

Obsługiwane strony: arslegis.org.pl
Usługi: #projektowanie graficzne, #wdrożenie www
Technologie: