Gdzierodzic.info - portal Fundacji Rodzić po Ludzku

GdzieRodzić.info - redesign i przebudowa portalu

Dla Fundacji Rodzić po Ludzku zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy portal, zawierający ranking polskich szpitalnych oddziałów położniczych, oraz przygotowanie narzędzi wspierających działania projektowe i fundraisingowe Fundacji.

Dla Fundacji Rodzić po Ludzku zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy portal. Największy nacisk został położony na prezenację danych i rankingów szpitalnych oddziałów położniczych, oraz przygotowanie narzędzi wspierających działania projektowe i fundraisingowe Fundacji.

Wdrożyliśmy następujące moduły funkcjonalne:

 • Bazę położnych, szpitali i szkół rodzenia
 • Sekcje dla zalogowanych użytkowników - możliwość rejestracji, edycji danych, oraz dostęp do materiałów przygotowanych specjalnie dla tych grup klientów (kody rabatowe, materiały multimedialne, itp)
 • Generatory dokumentów - plan porodu, torba do porodu
 • Aplikację konkursową Anioły Rodzić po Ludzku
 • Moduł emisji i raportowania działań reklamowych
 • Bazę wiedzy z artykułami tematycznymi
 • Moduł zbierania darowizn i integracja z systemem płatności

Głównym narzędziem oferowanym przez portal jest ranking i porównywarka oddziałów położniczych polskich szpitali. Przygotowaliśmy integrację danych z kilku zewętrznych baz i systemów, łącznie z systemem ankietowym zawierającym olbrzymią ilość danych pochodzących z kilkudziesięciu tysięcy ankiet. Oprogramowaliśmy działające w tle narzędzia do automatyzacji przeliczania wszystkich współczynników opisujących parametry szpitali, oraz ich wizualizacje na wykresach. Szpitale, szkoły rodzenia i płożne można wyszukiwać po szeregu kategorii, filtrować po wynikach z rankingu, oraz odszukiwać na interaktywnej mapie.

Wdrożyliśmy narzędzia wspierające działania statutowe Fundacji - generatory dokumentów, działania fundraisingowe i reklamowe. Narzędzi które istniały w wersjach papierowych - torba do porodu, plan porodu - zostały zdigitalizowane.

Nowy portal został zaprojektowany z myślą o użytkownikach małych ekranów - urządzeń mobilnych, z których korzysta większość czytelniczek. Rezultat to przejrzysta i czysta forma, hamburgerowe, zawsze widoczne menu oraz intuicyjna obsługa przygotowanych narzędzi. Nie zapomnieliśmy o kobiecym charakterze projektu - szata graficzna odzwierciedla przyzwyczajenia estetyczne użytkowniczek, a także odpowiada stylowi materiałów, którymi posługuje się Fundacja.

Wdrożyliśmy wewnętrzny system reklamowy wspierający działania fundraisingowe, jak również integrację formularza przekazywania darowizn na rzecz Fundacji z systemami płatności.

Współpraca obejmuje również nadzór, aktualizacje portalu oraz jego bieżącą optymalizację.

Przejdź do projektu:

Zobacz portal gdzierodzic.info

Zakres projektu

 • Analiza
 • UX + projektowanie graficzne
 • Wdrożenie dedykowanych modułów i generatorów dokumentów
 • Inegracja z zewnętrznymi źródłami danych, płatnościami, systemem reklamowym
 • Stałe wsparcie od 2019 roku

Technologie